فروش بازی Evil Dead: The Game

آقای متیو کارخ، مدیرعامل این استودیو در گزارش فروش کلی‌ کمپانی‌اش این موضوع را به همراه یک بیانیه مطرح کرد و گفت که برای آینده این بازی امید بسیار زیادی دارد و امیدوار است که فروش بالای بازی باعث سودآوری بیشتر و در نهایت سرمایه‌گذاری بیشتر این استودیو برای آن شود که محتوای الحاقی بیشتری برای آن منتشر شود.

شاید در دید اول ممکن است این رقم آن قدر قابل توجه نباشد، اما فراموش نکنید آثار AA و کوچک مانند Evil Dead: The Game با بودجه‌ای به مراتب کمتر از آثار AAA ساخته می‌شوند و طبیعتا به فروش کمتری برای به سود رسیدن نیاز دارند.

ظاهرا پری‌لود بازی مُرده‌ی شریر نیز در تاریخ ۱۱ می (۲۱ اردبهشت) آغاز می‌شود و گیمرها می‌توانند چند روز قبل از عرضه‌ی محصول به‌سراغ دانلود آن بروند. نظر به اینکه زمان زیادی تا انتشار بازی Evil Dead: The Game باقی نمانده است، احتمالا این جزئیات به‌زودی از سوی شرکت Saber Interactive تأیید خواهند شد. کاربران کامپیوتر نیز منتظر رونمایی از مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی هستند که هنوز اعلام نشده است.

لازم به ذکر است با توجه به موفق بودن این بازی، ممکن است این آی‌پی به یک فرنچایز‌ تبدیل شود و شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدیدی در آینده باشیم. البته فعلا برای قضاوت در این مورد بسیار زود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *