بازی Borderlands 3 جدیدترین عنوان رایگان

بازي Borderlands 3 در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۹ ميلادي منتشر شد. اين عنوان ابتدا از طريق فروشگاه اپيک گيمز براي رايانه‌هاي شخصي منتشر شد و توانست آمار قابل قبولي را از نظر ميزان فروش ثبت کند. لازم به ذکر است که اين عنوان از قابليت بازي ميان‌پلتفرمي ميان فروشگاه استيم و اپيک گيمز پشتيباني مي‌کند.

استودیو Gearbox Software که اکنون به شرکت سوئدی Embracer Group تعلق دارد، سازنده‌ی سری بازی بوردرلندز است. در همین حین می‌دانیم که ۲K Games که به تیک-تو اینتراکتیو تعلق دارد، به‌عنوان ناشر سری بازی Borderlands فعالیت می‌کند و به‌تازگی عملکرد بازی Tiny Tina’s Wonderlands، اسپین-آف این مجموعه را فراتر از انتظار به شمار آورد.

دستیابی به چنین موفقیتی چندان هم راحت نبوده و اپیک گیمز در طول سال‌های اخیر با دردسرهای زیادی روبه‌رو شده است. برای مثال می‌توان به دعوای حقوقی این کمپانی با اپل اشاره کرد که در حال حاضر پرونده قضایی آن مراحل قانونی خود را در دادگاه‌های ایالات متحده آمریکا طی می‌کند. حال که چند روزی از آغاز جلسه‌های این دادرسری می‌گذرد، به مرور اطلاعات و جزئیات بیشتری از ابعاد مالی اپیک گیمز لو می‌رود که در تازه‌ترین آن‌ها، به نظر می‌رسد این کمپانی چند ماه پیش یک پیشنهاد ۲۰۰ میلیون دلاری به سونی داده است؛ پیشنهادی که به واسطه‌ی آن چند بازی انحصاری پلی‌استیشن از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *